Den store perforasjonsdiameteren gir en fast plastforbindelse og stabilisering av protesebasen.
| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Variant |
Den store perforasjonsdiameteren gir en fast plastforbindelse og stabilisering av protesebasen.
| Weight | 0,06 kg |
|---|---|
| Variant |
Innleggnett med høy styrke for overkjevens totale eller subtotale proteser. Innleggnett med høy styrke for overkjevens totale eller subtotale proteser. Selv etter brudd eller sprekker i plasten forblir protesedelene i posisjon. Finnes i forgylt eller uforgylt utgave. Forsterker plastprotesen mange ganger.
Fordeler- Selv etter brudd eller sprekker i plasten forblir protesedelene i posisjon
- Finnes i forgylt eller uforgylt utgave
- Forsterker plastprotesen mange ganger
- Tykkelse: 0,4 mm
- Mål (B x L x H): 59 x 54 x 14 mm
| Weight | 0,074 kg |
|---|---|
| Variant |
Finmaskede nett for individuell forsterkning av plastproteser. Lett formbar. Enkel tilpasning gjennom individuelle utskjæringer.
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6,6 × 11,3 × 6,3 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Tråd gasbind |
| Tekstur | middels |
| Materiale | gull |
| Instrumentlengde | 50 cm |
| Breddedybde | 10 cm, 10 cm |


















