Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Kartong</strong> 50 poser operasjonsbekledning grønn, XL</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Kartong</strong> 50 poser operasjonsbekledning grønn, L</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 6,82 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Kartong</strong> 50 poser operasjonsbekledning grønn, M</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 6,35 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Kartong</strong> 50 poser operasjonsbekledning grønn, S</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 50 poser operasjonsbekledning blå, XXL</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 50 poser operasjonsbekledning blå, L</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pakke</strong> 50 poser operasjonsbekledning blå, M</div> |
Todelt engangs operasjonsbekledning i henhold til EN 13795, del 1-3, i væskeavvisende, pustende nonwoven. Med høy motstand mot gjennomfukting og gjennomtrengning av mikroorganismer. Slitesterk og lite lo. Kittel med V-utringning, korte ermer og to lommer. Rettkuttet bukse med snøring i livet. Pakket parvis.
| Weight | 0,105 kg |
|---|---|
| Variant | <div><strong>Pose</strong> operasjonsbekledning blå, S</div> |
To-delt engangs-OP-område klær i henhold til EN 13795, del 1-3, laget av væskebestandig, pustende nonwoven-stoff. Med høy motstand mot gjennomtrengning og mikrobiell gjennomtrengning. Slitesterk og lo-fri. Jakke med V-hals, korte ermer og to lommer. Rett kuttet bukse med snøring i midjen. Pakket parvis.
| Weight | 0,13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24,3 × 29,5 × 2,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Dress |
| Farger | Blå |
| Størrelse | XL |
| Farge på nett | Blå |



























