En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
- Ortodontiske hjelpemidler
- Sportsbeskytter
- Modellduplisering
- Sandwich-skinne
- Bittskinne
- Blekeskinner
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,042 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 50 termoplastfolier gjennomsiktige, Ø 120 mm, tykkelse 4 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 1,838 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 50 vakuumformfolier, gjennomsiktig, Ø 120 mm, tykkelse 3 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 1,184 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 50 vakuumformfolier, gjennomsiktig, Ø 120 mm, tykkelse 2 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,919 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 50 vakuumformfolier, gjennomsiktig, Ø 120 mm, tykkelse 1,5 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 1,233 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakning</b> 100 vakuumformingsfolier transparent, Ø 120 mm, tykkelse 1 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 termoformingsfolier bleach transparent, Ø 120 mm, tykkelse 1 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,26 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakning</b> 20 vakuumformingsfolier bleach transparent, Ø 120 mm, tykkelse 1 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,479 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakning</b> 10 gjennomsiktige vakuumformingsfolier, Ø 120 mm, tykkelse 4 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,252 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 termoformingsfolier gjennomsiktige, Ø 120 mm, tykkelse 2 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,199 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 termoformingsfolier gjennomsiktige, Ø 120 mm, tykkelse 1,5 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,265 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 20 vakumformingsfilmer gjennomsiktige, Ø 120 mm, tykkelse 1 mm |
En myk, gummiaktig folie som kan varmesveises. Binder seg ikke til akryl.
Bruksområder
| Weight | 0,368 kg |
|---|---|
| Variant | Pakke 10 vakuumformede folier transparente, Ø 120 mm, tykkelse 3 mm |