FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,093 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Value Pack</b> 25 børster dark grey, PHD 1.4 (Ø 1 mm), ISO 4 |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,13 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Value Pack</b> 25 børster black, PHD 1.6 (Ø 0,7 mm), ISO 5 |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,093 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Value Pack</b> 25 børster light grey, PHD 0.9 (Ø 0,6 mm), ISO 2 |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakning</b> 6 børster light grey, PHD 0.9 (Ø 0,6 mm), ISO 2 |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,093 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Value Pack</b> 25 børster white, PHD 0.7 ( Ø 0,4 mm), ISO 1 |
FLEXI® Ultrasoft PHD – interdentaltannbørste med svært myke børster for pleie av sensitive områder, f.eks. etter tannkirurgi, kjemoterapi eller for implantatpleie. FLEXI® Ultrasoft PHD har et mykt, ftalatfritt, bøyelig håndtak med plastbelagt tråd, for presis og skånsom rengjøring. Finnes i 4 forskjellige størrelser og som pakning med 6 eller 25 stk.
| Weight | 0,017 kg |
|---|---|
| Variant |
























