Flaskeholder i opalglass, autoklaverbar, for opptak av 5 dappen- eller hetteglass.
| Weight | 0,44 kg |
|---|---|
| Variant |
Flaschenständer aus Opalglas, autoklavierbar, for opptak av 5 Dappen- eller Kappenglas.
| Weight | 0,34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5,2 × 21 × 2,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Flaskestativ |
| Instrumentlengde | 207 mm |
| Breddedybde | 47 mm, 47 mm |
| Produkthøyde | 20 mm |







