Flanellschwabbel med konisk plast (KK)- eller lærkjerne (LK) i forskjellige diametre og tykkelser. Poleringsskiver laget av myk flanellstoff.
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 13 × 15,5 × 1 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Poleringsmaskin |
| Diameter | 125 mm |
| Form | Svabbel |
| Akseltype | unmontiert |
| Materiale | Flanell |



