Filtkjegle av høykvalitets ullfilt i ulike størrelser (også for poleringsspindelen).
Filtkjegle av høykvalitets ullfilt i ulike størrelser (også for poleringsspindelen).
| Weight | 0,128 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 børster umontert, filt, figur kjegle, Ø 25 mm, lengde: 50 mm |
Filtkjegle av høykvalitets ullfilt i ulike størrelser (også for poleringsspindelen).
| Weight | 0,112 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 børster umontert, filt, figur kjegle, Ø 25 mm, lengde: 45 mm |
Filtkjegle av høykvalitets ullfilt i ulike størrelser (også for poleringsspindelen).
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 12 børster umontert, filt, figur kjegle, Ø 20 mm, lengde: 50 mm |
| Weight | 0,007 kg |
|---|---|
| Variant |
| Weight | 0,002 kg |
|---|---|
| Variant |


















