Filzkegel laget av høykvalitets ullfilt i forskjellige størrelser (Også for poleringsspindel).
| Vekt | 1,00 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5,1 × 9,8 × 1,6 cm |
| Variant | Pakke 12 børster umontert, filt, figur kjegle, Ø 15 mm, lengde: 25 mm |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 12 poleringsmaskiner |
| Diameter | 15 mm |
| Form | Kegle |
| Akseltype | unmontiert, Poliermotor |
| Materiale | Filt |
| Instrumentlengde | 25 mm |




