Med ny metode kan tenner ekstraheres skånsomt mot alveolen på svært kort tid. Nesten ingen traume for pasienten. Skånsom ekstraksjon uten kraftpåvirkning. Knusing av tenner er så godt som utelukket. Alveolen forblir stort sett uskadd. Kun én ekstraksjonstang for alle tenner.
| Weight | 0,029 kg |
|---|---|
| Variant |
Med ny metode kan tenner ekstraheres skånsomt mot alveolen på svært kort tid. Nesten ingen traume for pasienten. Skånsom ekstraksjon uten kraftpåvirkning. Knusing av tenner er så godt som utelukket. Alveolen forblir stort sett uskadd. Kun én ekstraksjonstang for alle tenner.
| Weight | 0,027 kg |
|---|---|
| Variant |
Med ny metode kan tenner skånsomt ekstraheres på kort tid. Nesten ingen traumer for pasienten. Sensitiv ekstraksjon uten kraftanstrengelse. Klem av tenner er så godt som utelukket. Alveolen forblir stort sett uskadet. Bare en ekstraksjonszange for alle tenner.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25,5 × 5,3 × 1,3 cm |
| Variant | Pakke 2 x 50 ml dobbelpatron Heavy Tray, tyktflytende, 6 mikseskanyler grønn 1:1 |
| Emballasjeenhet | Stykke |
| Emballasjeinnhold | Desmotom |
| Tekstur | fin |
| Form | rett |









