- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med silisiumkarbidkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Varmebestandig og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – hard
- Keramikk, kompositt, metall
- Turtall opt. 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,014 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk</b> børster fine, RA, figur omvendt kjegle, WS1, hodelengde: 4 x 6,5 mm |
- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med silisiumkarbidkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Varmebestandig og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – hard
- Keramikk, kompositt, metall
- Turtall opt. 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,014 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk</b> børster fine, RA, figur omvendt kjegle, WZ1, hodelengde: 4 x 6,5 mm |
- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med silisiumkarbidkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Varmebestandig og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – hard
- Keramikk, kompositt, metall
- Turtall opt. 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,014 kg |
|---|---|
| Variant | <b>stk</b> børster fine, RA, figur omvendt kjegle, WT1, hodelengde: 6 x 5,5 mm |
- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med silisiumkarbidkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Varmebestandig og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – hard
- Keramikk, kompositt, metall
- Turtall opt. 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 fine børster, RA, figur omvendt kjegle, WS1, hodelengde: 4 x 6,5 mm |
- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med silisiumkarbidkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Hitzestabil og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – hard
- Keramikk, kompositt, metall
- Omdreininger opt. 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3,4 × 5,8 × 2 cm |
| Variant | Pakke 10 børster fin, RA, figur omvendt kjegle, WZ1, hodelengde: 4 x 6,5 mm |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 10 børster |
| Diameter | 6,5 mm |
| Form | Børste, Figur 010 |
| Indikasjon | for keramikk\nfor kompositt\nfor metall |
| Kornstørrelse | fin |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | Kopflengde: 4 mm |


















