- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med diamantkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Varmebestandig og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – medium
- Keramikk, kompositt, metall
- Turtall opt. 5.000 – 7.000 U/min., maks. 10.000 U/min.
| Weight | 0,019 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 børster fine, RA, form omvendt kjegle, hodelengde: 4 x 6,5 mm |
- For høyglanspolering av keramikk og kompositt
- For polering av okklusale fyllinger
- Fiber med diamantkorn
- Bruk uten poleringspasta
- Hitzestabil og autoklaverbar polyamidfiber
- Hardhet – middels
- Keramikk, kompositt, metall
- Optimal hastighet 5.000 – 7.000 o/min., maks. 10.000 o/min.
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3,4 × 5,7 × 2 cm |
| Variant | Pakke 10 børster fin, RA, figur omvendt konisk, hodelengde: 6 x 5,5 mm |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 10 børster |
| Diameter | 5,5 mm |
| Indikasjon | for keramikk\nfor kompositt\nfor metall |
| Kornstørrelse | middels |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | 6 mm |
| Breddedybde | 5,5 mm, 5,5 mm |









