- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere fine rosa, RA, form linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polishere fine rosa, RA, form linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere rosa, fine, RA, form beger, 7 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polishere rosa, fine, RA, form beger, 7 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere rosa, fine, RA, form flamme, 5 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere blå, middels, RA, form linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere blå, middels, RA, form beger, 7 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere blå, middels, RA, form flamme, 5 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere blå, middels, RA, form liten spiss, 3 x 7,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polishere blå, middels, RA, form liten spiss, 3 x 7,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polishere hvite, grove, RA, form linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere hvit grov, RA, form linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere hvit grov, RA, form beger, 7 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerer hvit grov, RA, figur flamme, 5 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,181 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 100 polerere hvit grov, RA, form liten spiss, 3 x 7,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere hvit grov, RA, form liten spiss, 3 x 7,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 polerere blå medium, RA, figur linse, 11 x 2,5 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>pakke</b> 10 polerere blå medium, RA, form flamme, 5 x 10 mm |
- Til utjevning, forpolering og polering av kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Turtall min. 5.000 – 8.000 U/min., max. 20.000 U/min.
| Weight | 0,016 kg |
|---|---|
| Variant | <b>pakke</b> 10 polerere rosa fin, RA, form flamme, 5 x 10 mm |
- For å glatte, forpolere og polere kompositt
- Aluminiumoksidkorn
- Myk silikonbinding tilpasser seg komposittoverflaten
- Kompositt
- Omdreininger min. 5.000 – 8.000 o/min., maks. 20.000 o/min.
| Weight | 0,19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12,6 × 13 × 4,6 cm |
| Variant | |
| Emballasjeenhet | Pakke |
| Emballasjeinnhold | 100 poleringsmaskiner |
| Farger | Hvit |
| Diameter | 5 mm |
| Form | Flamme, Figur 243 |
| Indikasjon | for kompositt |
| Kornstørrelse | grovt |
| Akseltype | RA |
| Instrumentlengde | 10 mm |
| Breddedybde | 5 mm, 5 mm |
| Farge på nett | Hvit |










































