Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 4,03 kg |
|---|---|
| Variant |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 3,33 kg |
|---|---|
| Variant |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 1,916 kg |
|---|---|
| Variant |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 2,655 kg |
|---|---|
| Variant |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 0,87 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 5 mm |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 0,69 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 4 mm |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 0,609 kg |
|---|---|
| Variant | <b>Pakke</b> 10 vakuumformingsfolier Ø 120 mm, tykkelse 3 mm |
Dobbeltlagsplate, myk/hard. Hardt lag kan bygges opp med akrylat. Tykkelsen på det myke laget er 1 mm. Lignende holdbarhet som enkellagsplater.
Også som Erkoloc-pro pink tilgjengelig.
| Weight | 0,437 kg |
|---|---|
| Variant |
























